plastik

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA plexi lustrzana KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

strony_www

Przeciętnemu zjadaczowi chleba i reklamy plastik nie kojarzy się dobrze, bo to taki...plastik. Nic bardziej błędnego! Już od pewnego czasu plastik jest wszechobecny w naszym życiu bo jest lekki, tani, trwały, łatwy do formowania. a odkąd stał się również estetyczny zaczął szturmować reklamę. Co dziś możemy zrobić z plastiku? Wszystko. Możemy go zadrukować, wyciąć, wygrawerować, zgiąć, co tylko Państwo zdołają wymyślić, lub co my dla Was wymyślimy i zaprojektujemy.
Wycinanie w plastiku:
Do tego rodzaju obróbki dedykowane są głównie plexi i polietylen. Dzięki technikom laserowym możliwe jest bardzo precyzyjne wycięcie każdego kształtu, co znacznie zwiększa nasze możliwości: można wycinać zarówno w "czystej" plexi jak i wcześnie ją zadrukować a później wycinać dokładnie po zadrukowanej powierzchni. Dotyczy to zarówno plexi jak i polietylenu, który obecnie dedykowany jest pod zadruk i cięcie laserowe.
Specyficznym rodzajem plastiku jest plexi lustrzana, która jest niezwykle efektowna przy zadruku, ale równie efektownie wygląda grawerowana, oraz plexi fluorescencyjna, która szczególnie efektownie wygląda w miejscach dobrze oświetlonych, gdzie efekt świecenia krawędziowego będzie bardzo widoczny.

I tutaj jak przy metalu ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia, zaprojektować i wykonać możemy wszystko!