metal

Wycinanie w metalu to jedna z nietypowych, ale bardzo "solidnych" form reklamy, ale nie tylko. Nasza oferta obejmuje wycinanie form, liter, reklam zarówno w blachach czarnych zimnowalcowanych, jak również w blasze lustrzanej oraz blachach hartowanych (tzw. stal sprężynowa)

Cięcie blach

Wykonujemy wycinanie w blachach liter i kształtów. W zależności od zapotrzebowania przygotujemy również rysunek, który maszyna będzie "rozumieć". Wycinamy w blachach żelaznych czarnych, ale również w ocynku czy blasze polerowanej na lustro od grubości 0,8 mm do 2 cm. Można sobie wyobrazić szyld sklepowy robiony tą techniką, czy też witryny sklepowe lub bramy wjazdowe z dodatkami takiego rodzaju. Zapewniamy fachowe doradztwo i oczywiście wykonanie.

 


Malowanie proszkowie

Wycięte formy można pomalować. Współpracujemy z fachowcami o wieloletnim doświadczeniu w tej materii. Proszkowe malowanie jest wyjątkowo trwałe i estetyczne. Pozwala na uzyskanie dokładnie takiego efektu. o jaki nam chodziło.

 

 


 Chromowanie

Metale żelazne można wykończyć chromem. Chromowanie, mimo że jest to technika stosunkowo droga, dodaje szlachetności wyrobom ze stali. W naszej ofercie zapewniamy fachowe doradztwo no i oczywiście wykonanie takich elementów.


Blachy lustrzane i szczotkowane

Proszę sobie wyobrazić Państwa szyld, lub tabliczkę informacyjną wykonaną na takiej blasze.blacha-lustrzana-wyklejana Na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów. W takiej blasze można wyciąć litery i pod spód położyć dowolny materiał, np drewno. Można też wykleić grafikę w dowolnych kolorach. Dodatkową zaletą użycia blach lustrzanych lub szczotkowanych jest wyjątkowa trwałość, ponieważ są to blachy kwasoodporne, a co za tym idzie odporne na warunki atmosferyczne - bez dodatkowych zabezpieczeń rdza się ich nie ima.

 

 


Stal sprężynowa

Ten typ stali o bardzo małej grubości (od 0,25 mm) ma rzadkie zastosowanie w reklamie. Jednak aby naświetlić Państwu szeroki zakres usług przez nas wykonywanych znalazł się w tym dziale. Stal ta głównie wykorzystywana jest w przemyśle, ale pewnie każdemu z nas urwała się kiedyś "blaszka" w jakimś urządzeniu AGD.

 

 

Reasumując: jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zaprojektowanie i wykonanie niemal wszystkiego z blachy - od pierwszej kreski projektowej, poprzez konwersję do odpowiedniego formatu pliku aż do wykończonej, gotowej formy końcowej, zapewnimy również w razie konieczności pomoc lub doradztwo przy montażu reklamy.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

 

strony_www