O nas

Kim jesteśmy? Hmmm…Jesteśmy małą rodzinną firmą…tak, to na pewno, ale też prężnie działającą, z otwartymi umysłami na potrzeby naszych klientów…
I wszystko się zgadza. Jesteśmy niewielką, lecz prężnie działającą firmą w której doświadczenie idzie w parze ze świeżością podejścia i wcale się ze sobą nie kłócą. Co zyskujesz podejmując z nami współpracę?
Przede wszystkim kiedy do nas dzwonisz, rozmawiasz zawsze z tą samą osobą, nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od początku, co nie tylko zajmuje czas, ale bądźmy szczerzy – bardzo denerwuje. Zyskujesz 100% uwagi z naszej strony, zaangażowanie w Twoje problemy. Razem szukamy rozwiązań zarówno tych konwencjonalnych, jak i tych mniej. Jeśli nie wiemy jak „ugryźć” jakiś problem, drążymy temat tak długo, aż znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony – u nas nie usłyszysz: ” tego się nie da zrobić”. Jesteśmy dostępni w każdej odpowiadającej Ci chwili – nie od 9.00 do 17.00. Jeśli podejmiemy się: zaprojektowania, wydrukowania, zamontowania, wycięcia…to na pewno to zrobimy. W granicach rozsądku możesz negocjować ceny.

Zapraszamy
Sebastian i Anka